Sprawdź do czego masz predyspozycje według chińskich numerologów. Z pod której gwiazdy jesteś

Ta chińska metoda przewidywania charakteru opiera się na powiązaniu 9 gwiazd z rokiem urodzenia. Jest to kombinacja numerologii oraz astrologii i określa nasze mocne i słabe strony, cechy charakteru oraz przeznaczenie.

Sprawdź poniższą tabelkę i dowiedz się spod której jesteś gwiazdy 😉

1 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą są bardzo komunikatywni, ale też wrażliwi. Czasami nie radzą sobie z kontrolowaniem własnych emocji. Z natury są empatiami i dobrze rozumieją emocje innych osób. Czasami prowadzi to do melancholii i rozmyślaniami na sensem życia. Mają skłonność do nałogów, z których ciężko im się uwolnić.
Znani spod tej gwiazdy: John Travolta i Ray Liotta

2 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą za dużo się martwią. Kobiety spod 2 gwiazdy są wspaniałymi matkami i swoje dzieci stawiają na pierwszym miejscu. Mężczyźni są bardzo praktyczni i cierpliwi. Obydwie płcie dobrze sobie radzą w kuchni, więc jeśli zaproszą Cię na obiad – korzystaj!
Znani spod tej gwiazdy: Pierce Brosnan i Kim Basinger

3 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą mają w życiu wiele szczęścia. Są aktywni, mają wiele zainteresowań i podzielną uwagę. Potrafią znaleźć wyjście z nawet najcięższej sytuacji. Czasami jednak potrafią unieść się honorem i nie potrafią przyznać się do błędu co może prowadzić do konfliktów w pracy i życiu osobistym.
Znani spod tej gwiazdy: Vladimir Putin i Patrick Swayze

4 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą są bardzo inteligentni, wrażliwi i mają duszę artysty. Ich emocjonalność przypomina osoby urodzone pod 3 gwiazdą, wierzą w swoją rację i potrafią być uparci. Jednak odwrotnie niż 3-ki nie do końca radzą sobie z robieniem wielu rzeczy na raz.
Znani spod tej gwiazdy: Darren Aronofsky i Robin Williams

5 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą mają bardzo silny charakter. Są świetnie zorganizowani i często przyjmują pozycję lidera w grupie. Zazwyczaj biorą na siebie  obowiązków, ale z czasem uczą się je delegować i ufać innym. 5-ki muszą odrobinę odpuścić i przestać wszystko kontrolować, wtedy ich życie stanie się łatwiejsze.

Znani spod tej gwiazdy: Tom Brady i Hugh Jackman

6 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą mają wiele typowo męskich cech charakteru. Ciężko pracują, mają silny charakter, lubią wygrywać, ale niezbyt dobrze radzą sobie z osobami wyżej postawionymi. Ich pewność siebie czasami odbija się na relacjach z innymi ludźmi.
Znana osoba spod tej gwiazdy: Benicio del Toro

7 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą są z natury romantykami i lekkoduchami. Często nie radzą sobie z trudnymi sytuacjami i uciekają od problemów. Pomimo natury romantycznej, pieniądze i władza są dla nich bardzo ważne. Niestety nie pracują wystarczająco ciężko, żeby je osiągnąć.

Znana osoba spod tej gwiazdy: Roman Abramowicz

8 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą lubią być blisko z naturą. Są to osoby powszechnie lubiane i pozytywne. Każdy chciałby przyjaźnić się z 8-ką. Niestety czasami giną w wirze pracy i zaniedbują swoje życie osobiste. Często poświęcają swoje dobro, żeby pomóc najbliższych. 8-ki powinny częściej skupiać się na sobie, żeby uniknąć przemęczenia i depresji.
Znani spod tej gwiazdy: Robert Downey Jr. i J.K. Rowling

9 gwiazda

Urodzeni pod tą gwiazdą są bardzo aktywni, kochają sport. Mają bardzo wesołą osobowość i są duszami towarzystwa. 9-ki nie potrafią przegrywać, ale ich pracowitość zazwyczaj doprowadza ich do wygranej. Czasami ranią osoby najbliższe nie zdając sobie z tego sprawy. Ich zdaniem ciężka prawda (nawet ta niepotrzebna) jest bardziej wartościowa niż „białe kłamstwo”.
Znani spod tej gwiazdy: Nicolas Cage i Keanu Reeves

Wiadomo, że nie wszyscy ludzie urodzeni w tym samym roku są tacy sami, ale udowodniono, że niektóre roczniki mają większe predyspozycje do bycia liderem, artystą czy mają wyjątkowo dobre serca.

Pary znanych ludzi, którzy urodzili się w tym samym roku i mają wiele wspólnego to między innymi:
Anna Frank, Audrey Hepburn i Martin Luther King (1929)
Macaulay Culkin i Ryan Gosling (1980)
Woody Allen i Elvis Presley (1935)

Robert Downey Jr. i J.K. Rowling (1965)
Malcolm X i Margaret Thatcher (1925)
Charles Darwin i Abraham Lincoln (1809)

Przekonani? Podziel się tym horoskopem z rodziną i znajomymi. Jesteśmy pewni, że zaciekawi ich jakie mają predyspozycje 😉

Tekst pochodzi z: podaj.to

Komentarze
Loading...
error: Content is protected !!