Tak wyglądałby świat, gdyby zwierzęta traktowały ludzi tak, jak my je traktujemy.

My, ludzie jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że rządzimy światem. Uważamy wręcz, że mamy prawo korzystać pełnymi garściami z tego, co oferuje nam nasza planeta. Żyjemy w przeświadczeniu, że taki układ jest sprawiedliwy, dlatego też nic dziwnego, że to nasze potrzeby, plany i zachcianki powinny być realizowane w pierwszej kolejności.

Niestety kierując się egoistycznymi pobudkami zapominamy, że dookoła nas są jeszcze inne istoty, które zasługują na miłość, opiekę i godne traktowanie. Mowa w tym przypadku o zwierzętach, które niejednokrotnie wycierpiały bardzo wiele z naszego powodu. Nasza dieta, moda, styl życia i pasje… Każdy z tych elementów naszego życia miał, ma i będzie miał wpływ na los zwierząt. I choć często zapominamy o tej zależności ona ciągle istnieje…

A najlepiej prezentują to obrazki, które tworzą dzisiejszą galerię. Pokazują one jakby wyglądał nasz świat, gdyby to zwierzęta traktowały nas tak, jak my traktujemy je!

Choć zaprezentowane obrazki bez wątpienia są szokujące, uważamy, że powinien zobaczyć je każdy mieszkaniec naszej planety! Jeśli zgadzacie się z nami, nie zapomnijcie podzielić się tym wpisem ze swoimi znajomymi na Facebooku.

#1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tekst pochodzi z: kochamyzwierzaki.pl

Komentarze
Loading...
error: Content is protected !!