„Milioner” w stroju bezdomnego sprawdza, jak potraktuje go kelner. Chwilę później podjeżdża luksusowym Rolls-Roycem

23-letni YouTouber Coby Persin, który znany jest ze społecznych eksperymentów oraz żartów, w najnowszym filmie przebrał się za bezdomnego włóczęgę. Następnie pojawił się w restauracji i poprosił o miejsce przy stoliku. Został wyrzucony, ale chwilę później można zobaczyć, jak dzwoni po swojego kierowcę, który podjeżdża w luksusowym aucie…

Gwiazda YouTube w eksperymencie opublikowanym w mediach społecznościowych kolejny raz pokazała, że nie należy „oceniać książki po okładce”

Mężczyzna ubrał się jak bezdomny, żeby sprawdzić, jak zostanie potraktowany przez personel restauracji.

 

Próbując udowodnić, że pozory mogą mylić, nowojorczyk przetestował personel restauracji na Florydzie, żeby zobaczyć, jak kelnerzy reagują na ludzi w oparciu wyłącznie o strój. Chwilę później sprawdza ich reakcję na fakt, że mają do czynienia z milionerem.

W trzyminutowym filmie można zobaczyć 23-latka, jak zbliża się do restauracji, ubrany w niechlujny strój, niosąc duży worek na śmieci. Następnie prosi kelnera stojącego przy wejściu o miejsce dla siebie i swojego przyjaciela Ronaldo.

 

W trakcie rozmowy „bezdomny” zachowuje się uprzejmie i pyta, czy może zobaczyć menu.

„Cześć, jak się masz? Chciałbym poprosić o stolik dla mnie i mojego przyjaciela Ronaldo” – mówi Coby.

Ale pracownik obsługi (jego twarz została zamazana dla zachowania prywatności) odpowiada, że nie może go nigdzie posadzić bo „restauracja jest zbyt droga”, żeby mógł sobie na nią pozwolić.

 

„Przepraszam, ale nie mogę tego zrobić. To miejsce jest zbyt drogie dla pana” – powiedział pracownik, jednocześnie blokując bezdomnemu wejście do restauracji.

Coby postanawia dać kelnerowi jeszcze jedną szansę i pyta ponownie, czy mógłby zobaczyć menu.

„Nie” – odpowiada kelner bez ogródek. „Nie możemy cię obsłużyć. Przykro mi”. I nawet, gdy Coby próbuje powiedzieć, że ma dużo pieniędzy, kelner wciąż odmawia: „Czy możesz odejść? Idź zjeść w McDonald’s, ale nie tutaj”.

Kiedy Coby zaczyna dzwonić do swojego kierowcy, pracownik restauracji kolejny raz wyprasza go z okolicy wejścia. „Czy możesz odejść? Stań tam”.

Kelner jest mocno zaskoczony, gdy Ronaldo podjeżdża eleganckim samochodem z walizką gotówki w bagażniku.

 

Kierowca wyjmuje walizkę z bagażnika i podaje ją „bezdomnemu”. Wtedy Coby zwraca się do kelnera: „Mówiłem ci, że mam pieniądze. To szalone, w jaki sposób oceniasz ludzi po ich wyglądzie. Mógłbym kupić to miejsce i cię zwolnić – masz szczęście”.

 

Coby i Ronaldo następnie udają się na posiłek w inne miejsce, pozostawiając zawstydzonego kelnera.

Jak Ci się podobał ten eksperyment? Czy kelner zachował się właściwie?

Tekst pochodzi z: lolmania.eu

Komentarze
Loading...
error: Content is protected !!