Koniec chemioterapii. Naukowcy odkryli, że wszystkie komórki nowotworowe mają KOD ZABICIA

Wszystkie komórki ludzkiego ciała posiadają kod zabicia, który można wywoływać żeby spowodować samozniszczenie.

Odkrycie to jest przypisane naukowcom z Northwestern University w IIIinois.

Twierdzą oni iż wiedza ta, może przyczynić się do znalezienia lekarstwa na raka. Dokładnie chodzi o to, żeby zmusić złośliwe komórki do „Popełnienia samobójstwa”, bez wprowadzania specjalnych chemikaliów (chemioterapia). 
Czy oznacza to koniec rund chemioterapii?

Profesor metabolizm cancer twierdzi, że teraz, gdy znamy kod zabić, możemy uruchomić mechanizm bez stosowania chemioterapii i bez zakłócenia pracy z genomem. 

View this post on Instagram

Suplementy naturalne czy sztuczne – główne różnice: Suplementy syntetyczne: · łatwa i szybka produkcja – związki chemiczne pochodzenia syntetycznego mogą być produkowane na masową skalę w laboratoriach. Dzięki temu są one szybciej dostępne, w większej ilości i mają niższą cenę. · gorsze przyswajanie – dostarczanie związków chemicznych syntetycznego pochodzenia do naszego organizmu jest najczęściej odbierane przez receptory naszego układu pokarmowego jako substancja obca (ponieważ nie występowała ona naturalnie w pokarmie znanym od setek lat). W związku z tym, że nasz organizm potrafi dużo problematycznych dla niego substancji strawić, to również da sobie radę z syntetycznym suplementem. Jednak stopień jego przyswojenia przez układ pokarmowy będzie niski. · częste objawy nietolerancji i liczne skutki uboczne – preparaty syntetyczne są związkami chemicznymi, które pojawiły się w dopiero w XX wieku. Ludzki układ pokarmowy nie rozpoznaje ich tak dobrze jak naturalnych i często “nie wie” jak prawidłowo przyswoić daną substancję (mogą pojawić się biegunki, wzdęcia, bóle brzucha itp.). · stosowanie dużych dawek – potrzebna jest duża dawka, ponieważ organizm przyswaja syntetyczny suplement znacznie gorzej niż naturalny. (źródło: www.biomol.pl)

A post shared by Moc Ziemi (@moc_ziemi) on

Tych małych RNA można bezpośrednio wprowadzić do komórek i uruchomić proces zabijania.

Jego celem nie było wymyślanie sztucznej substancji toksycznej, chciał tylko podążać tropem natury. Odkrył mechanizm, który został stworzony przez naturę.Wiele nauczyliśmy się w tych dwóch badaniach, umożliwiło to nam projektować sztuczne mikroRNA, które mogą zabijać komórki nowotworowe sprawniej niż te, które zostały wytworzone przez naturę. Podkreślił, że cała terapia jest długotrwała, jednak jest nadzieja.Praca tłumacząca jak działa kod zabicia, oraz w jaki sposób mikroRNA walczą z rakiem do zabijania komórek nowotworowych,  zostały ukazane w dziale Nature Communications.Pokazuje to jedynie, jak blisko jesteśmy od, aby skończyć walczyć z rakiem. Wszystkie badania przez prowadzone przez naukowców zbliżają nas do sukcesu coraz bardziej. Pierwszy raz od wielu lat usłyszęliśmy, że jest nadzieja i teraz pozostaje nam tylko mocno w to wierzyć.

Nie zapomnij podzielić się tym artykułem  ze znajomymi!⤵️

 

Komentarze
Loading...
error: Content is protected !!