Choroba wyniszcza Jarosława Kaczyńskiego. Ujawniono nowe fakty

Płyną złe wieści na temat zdrowia Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS walczy z wyniszczającą organizm infekcją. Jest w trakcie długiej kuracji antybiotykowej i przyjmuje bardzo silne leki. Na dodatek operacja, na którą czekał, znacznie się opóźni.

O tym, że cierpi na poważną infekcję bakteryjną i bierze silne antybiotyki Jarosław Kaczyński mówił już podczas wywiadu w tygodniku “Sieci”. Prezes PiS musi brać codziennie nawet kilka tabletek, które mają pomóc zwalczyć toczącą jego organizm chorobę.

“Bierze kilka leków dziennie. To wszystko wpływa na jego organizm, przecież faszerowanie się przez długi czas antybiotykami nie jest dobre, to kosztuje go wiele zdrowia” – opowiada osoba z najbliższego otoczenia szefa PiS.

Jarosław Kaczyński ma też problem z kolanem, które musi być operowane. Czeka go wszczepienie endoprotezy stawu kolanowego.

O problemach zdrowotnych prezesa PiS pisze serwis internetowy se.pl, który dowiedział się, że operacja znacznie przesunie się w czasie. Okazuje się, że zamiast w wakacje, odbędzie się dopiero po wyborach samorządowych. Na zmianie terminu prawdopodobnie zaważyły nie względy medyczne, lecz polityczne. Kaczyński chce osobiście nadzorować kampanię wyborczą.

“Miałem ostre zakażenie kolana niebezpieczną bakterią, stąd to błyskawiczne przyjęcie do szpitala. Przechodzę dość ciężką kurację antybiotykową, co nie jest bez wpływu na moje samopoczucie. Wyniki krwi i wszystko inne mam dobre” – mówił w rozmowie z tygodnikiem Kaczyński. Ujawnił też, że pięć razy w tygodniu musi chodzić na rehabilitację.

Źródło: fakt.pl, se.pl

Tekst pochodzi z: lolmania.news

Komentarze
Loading...
error: Content is protected !!